خانه /
درباره ما
درباره ما
تماس با ما
آدرس نمایندگی ها
دریافت نمایندگی
همکاری با ما
قوانین و مقررات

تاریخچه برند سارک

سارَک در تهران فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه آغاز نموده است. کلیه مراحل تولید از خرید نخ، بافت پارچه، رنگرزی و طراحی زیر نظر برجسته ترین کارشناسان و طراحان مجرب انجام می‎گیرد.

چشم انداز سارک

چشم انداز سارک در آینده تبدیل شدن به رقیب خوبی برای رقابت با برند های خارجی است. مشتریان، سارک را به عنوان برندی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و با افتخار تولید ایران می‌شناسند. تولیدی سارک در نمایشگاه‎های بین المللی تخصصی پوشاک حضوری فعال دارد به عنوان مثال: نمایشگاه پوشاک بیروت، نمایشگاه پوشاک ایران توسط اتحادیه صادرکنندگان پوشاک مسکو نمایشگاه‎های سالانه بهار در ایران جشنواره برندهای برتر سال 1391 تهران نمایشگاه سالانه بین المللی تخصصی پوشاک ایران

ارزش های سارک

مشتری در صدر مدل تجاری سارک که شامل طراحی ، تولید، توزیع و عرضه از طریقه شبکه گسترده فروش است قرار دارد.از خصوصیات بارز محصولات سارک می توان به زیبایی و گوناگونی طرحها، تنوع و هارمونی در رنگبندی توجه به جزییات و ایجاد یک استایل مناسب و به روز اشاره کرد. خانم‎ها برای اینکه احساس زیبایی و منحصر به فرد بودن داشته باشند، لازم است تا در انتخاب پوشاک خود هارمونی و هماهنگی ایجاد کنند، سارک بر این باور است که این امر را محقق می سازد.

مسیر سارک

سارک سعی دارد تا از طریق تولید حرفه‎ای لباس روز، جایگاه ویژه ای در بین برندهای ایرانی پیدا کند و این مهم جز با دقت به جزییات، ارایه کیفیت بالا و طراحی زیبا حاصل نمی‌شود.
عضویت در خبرنامه
فروشگاه سارک